Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Zelený čaj hubnutí

Zelený čaj hubnutí

8. 2. 2013, 15:13

Vánoce už doslova klepou na dveře. I oslavy silvestra a vítání nového roku se blíží opravdu mílovými kroky. Je tu čas dárků a také předsevzetí. Plánujete tradičně dát si za úkol v následujícím roce zhubnout? Věřte, že nejste jediní.

Zelený čaj hubnutí

Plánujete tradičně dát si za úkol v následujícím roce zhubnout? Věřte, že nejste jediní. Předsevzetí shodit v novém roce pár přebytečných kilogramů je snad tím nejčastějším. Co vám ve snaze splnit ho může pomoci? Například zelený čaj. Povzbuzující a čistící účinky zeleného čaje na lidský organismus jsou skutečně blahodárné. Přesvědčte o tom sebe i své nejbližší.

Účinky zeleného čaje

Povzbuzující a čistící účinky zeleného čaje na lidský organismus jsou skutečně blahodárné. Přesvědčte o tom sebe i své nejbližší. Obdarujte je dárkovou sadou zelených čajů. Pokud si v novém roce přejete zhubnout, je třeba říci, že zatím bohužel neexistuje zázračná pilulka, která by vám to zaručila. Bez práce prostě nejsou ... Ale existuje spousta prostředků, které vám vaše snažení mohou usnadnit. K nim se řadí i zelený čaj. Jeho pozitivní vliv na hubnutí byl prokázán. Povzbuzující a čistící účinky na organismus člověka k tomu činí ze zeleného čaje nápoj skutečně blahodárný.

Darujte čaj

Dárková sada čajů, a to nejen zelených, může být i velmi originálním a přitom praktickým dárkem. Obdarujte své nejbližší nejrůznějšími druhy čajů a společně pak vychutnávejte chvíle pohody při jejich ochutnávání. Věřte, že každý si mezi čaji rychle najde svého favorita. Připojte k takové sadě čajů například i příručku týkající se způsobu jejich přípravy, servírování, dochucování. Učiňte ze svých milovaných skutečné milovníky čaje.

Nejen čaj

Pokud dárkovou sadu zeleného čaje doplníte zmíněnou příručkou a například i nádobím a pomůckami k jeho správné přípravě a servírování, věřte, že je na světě vánoční dárek, za který beze sporu sklidíte mnoho díků. Malovaná konvička a příslušný počet šálků vám bude zpříjemňovat vánoční pohodu, povzbuzující a čistící účinky zeleného čaje oceníte jistě i po oslavách příchodu nového roku.

Zobrazení: 159731 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0