Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Pečený ovocný čaj

Pečený ovocný čaj

19. 12. 2012, 15:04

Pečený ovocný čaj je nápoj z upečeného ovoce, který ve své podstatě připomíná klasický ovocný čaj. Není v jeho obsahu ani stopy po pravém čaji. Pro někoho je tento nápoj příjemnější než jiné čaje. Faktem je, že neobsahuje žádný kofein.

Pečený ovocný čaj

Pečený ovocný čaj krásně a jedinečně vždy provoní váš dům nebo byt. Lahodný nápoj během zimních dlouhých večerů příjemně zahřeje a dodá také tělu potřebnou energii. V letním období je velice příjemným osvěžením s opravdovými kousky ovoce. Tato novinka na českém trhu je také vhodná pro děti, protože neobsahuje kofein. Tyto čaje plně respektují zdravý přírodní moderní styl.

Pečený ovocný čaj s alkoholem lékem pro vaše zdraví a osvěžení

Pečený ovocný čaj s alkoholem je jednou z variant pečeného čaje. Ledový pečený čaj je osvěžující nápoj pro horké letní dny. Pečený ovocný čaj jablko se skořicí a tuzemákem příjemně reguluje zažívání. Bolest v krku utiší a při únavě a stresu pomůže výborný pečený čaj černý rybíz s kardamomem a ginem. Při horečkách se může popíjet báječný pečený čaj višeň s kardamomem a griotkou. Příjemně stimuluje krevní oběh a má také protirevmatické účinky. Pečené čaje ovocné s alkoholem jsou skvělými přírodními produkty pro naše zdraví a dobrou kondici. Tyto čaje jsou vynikající variantou ke klasickým ovocných čajů, které známe z běžných baleních v nálevových sáčcích.

Jedinečný kvalitní černý čaj pro oddálení stárnutí

Černé čaje jsou oblíbené po celém světě. Lahodná plná a silná chuť s typickým výrazným aroma je nezaměnitelným výrazným znakem černých čajů. Pití černého čaje blahodárně působí na naše zdraví. Zlepšují kvalitu naší kůže, nehtů a zubů. Našim kostem prospívá šálek kvalitního černého čaje. Černý čaj obsahuje flavonoidy a antioxidanty, které oddalují stárnutí. Pomáhá také regulovat krevní cukr. Pití černého čaje má také pozitivní vliv na snížení cholesterolu. Snižuje riziko infarktu a onemocnění srdce. Černý čaj s jeho blahodárnými účinky již poznali naši dávní předkové a proto je pití čaje v některých částech světa rituálem a tradicí. S šálkem černého čaje začnete skvělý start do nových dní.

Zobrazení: 162416 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0