Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Kvetoucí čaj

Kvetoucí čaje sada

20. 12. 2012, 11:44

Kvetoucí čaje sada je jedním z nejkrásnějších a také nejoriginálnějších dárků. Tato sada mimořádných a impozantních čajů je jedinečným potěšením pro milovníky popíjení lahodných nápojů. Tento netradiční dárek nikdy nezklame.

Kvetoucí čaje sada

Dárkové balení kvetoucích čajů sada vždy obsahuje několik druhů čajů. Pět druhů kvetoucích čajů s elixírem mládí ženšenem pohladí smysly každé ženy. Něžná vůně jasmínu dodává kvetoucímu čaji nádech romantiky. Uklidňující levandule je potěchou pro každou křehkou duši. Blahodárný měsíček dodá čaji na zajímavosti. Exotický amarant evokuje přitažlivostí tropických dálek.

Kvetoucí čaje sada potěšení pro každou příležitost

Kvetoucí čaje sada je dárkem vhodným pro každou příležitost. Vánoční atraktivní balení potěší babičku i tetičku. Nevíte jaký dárek k narozeninám? Kvetoucí čaje sada jsou jedinečným dárkem pro rodinu s dětmi, ale také pro jednotlivce. S kvetoucími čaji sada vždy překvapíte a také ohromíte. S těmito čaji darujete vždy kousek zdraví a pohody v kombinaci s elegantní a impozantní krásou rozvíjejících se květů.

Tradiční černý čaj s netradičními příchutěmi

Černý čaj má své ryze specifické a mimořádně silné aroma. Tradiční černý čaj s příchutí kousky vanilky vyniká přírodním aroma. Milovníky černých čajů nadchne a potěší čaj s kousky mandlí. Mandle dávají čaji jedinečné unikátní aroma. Podmanivou a netradiční chuť kvalitnímu černému čaji vtiskne příměs kakaových bobů. Exotický sváteční černý čaj se kousky zázvoru, mandlí, skořice, hřebíčku a kardamonu vytvoří a navodí příjemnou atmosféru. Černý čaj nemusí být vždy pouze klasickým černým čajem. Různé příchutě vždy navodí příjemné a jedinečné okamžiky posezení nad šálkem skvělého čaje.

Bylinkový čaj vždy pohladí naše smysly

Bylinkové čaje vynikají a uchvacují celé generace svými jedinečnými vůněmi. Tyto čaje mají především mnoho jedinečných kladných účinků na naše zdraví. Kopřivový bylinkový čaj je známý svými čistícími účinky. Bylinkový čaj z lipového květu se doporučuje popíjet během horečnatých onemocnění. Bylinkové čaje jsou jistými zázraky pro naše zdraví a prospívají našemu organismu při vhodném užívání.

Zobrazení: 152189 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0