Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Kvetoucí čaje s konvičkou

Kvetoucí čaje s konvičkou

19. 12. 2012, 14:55

Impozantní a dominantní krása kvetoucích čajů okouzlí každého romantika. Kvetoucí čaje s elegantní a praktickou skleněnou konvičkou jsou tím nejkrásnějším dárkem. Barevný efekt kvetoucího čaje plně vychutnáte při pohledu na konvičku, kde se rozvíjí kvetoucí čaj do neopakovatelného zážitku.

Kvetoucí čaje s konvičkou

Dárkové balení kvetoucího čaje s konvičkou plně umocní originalitu a jedinečnost dárku. Nádherné rozvíjející se květy mnoha nejrůznějších barev vyniknou jedině ve skleněné nádobě. Skleněná konvička nebo šálek patří neodlučitelně ke všem typům kvetoucích čajů. Bílý květ jasmínu vyniká svou neopakovatelnou něžností. Rudý nebo žlutý květ kvetoucího čaje dokreslí atmosféru požitku z pití lahodného moku.

Sypané bylinkové čaje nestárnoucí klasika

Sypané bylinkové čaje jsou stálou klasikou. Nálevové sáčky bylinkových čajů mají neotřesitelné a silné postavení na našem trhu. Sypané čaje mají celou řadu předností. Mají především delší trvanlivost. Je také příjemné a potěšující vidět vzhled sušených bylinek. Vychutnat si jejich vůni a vidět také co konkrétně pijeme. Bylinkový čaj sypaný nikdy neztrácí nic na své chuti. Tyto čaje pijeme již po dlouhá léta a prospívají našim organismům. bylinkový čaj je také synonymem moderní stylové doby, kde se klade důraz na sepětí s přírodou a ekologií. Bylinkové čaje jsou určitým zázrakem přírody. Www.kvalitni-caje.cz jsou čaje pro dny všední a také sváteční při posezení s rodinou nebo přáteli. K příjemným zážitkům patří vždy šálek kvalitního čaje s jedinečnou vůní.

Zelený čaj jeden z neoblíbenějších

Zelený čaj se řadí mezi naše nejoblíbenější a zároveň nejpopulárnější čaje. Čínský zelený čaj má dlouhou tradici. Japonské, vietnamské nebo indické zelené čaje jsou také velmi kvalitní. Ručně vázaný čínský zelený čaj s okvětními lístky jasmínu vyniká silnou vůní. Kouzlo pomalého rozvíjení díky speciálnímu vázání se stává požitkem a dokonalou kulisou příjemného posezení. Zelený čaj je známý svými pozitivními vlivy na trávící trakt.

Jedinečné dárky pečený čaj a kvetoucí čaj

Čaje patří mezi oblíbené vánoční dárky. Elegantní dárkové kazetové balení kvetoucích potěší pod vánočním stromečkem. Pečené ovocné čaje jsou kvalitním dárkem pro všechny věkové kategorie. Čaje jsou dárky, které mají svou symboliku spojenou s dobrým vkusem. S čajem darujete vždy kousek přírody a dokonalé aroma.

Zobrazení: 182950 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0