Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Kvetoucí čaje akce

Kvetoucí čaje akce

20. 12. 2012, 16:03

Ručně vázané kvetoucí čaje akce potěší všechny vaše smysly. Mimořádně krásný dárek pro všechny příznivce, kteří milují popíjení čaje. Z jednoho kusu připravíte 1 až 1,5 l velice chutného čaje. Ve skleněné nádobě plně vychutnáte atraktivní vzhled rozvíjení čaje do tvaru květu.

Kvetoucí čaje akce

Kvetoucí čaje akce je váš chuťový a zároveň estetický zážitek. Barevné květy bylinek se před vašima očima rozvinou v celé své plné kráse. Kvítky dodávají výluhu z čaje vynikající navoněný nádech. Překrásné květy jsou vícenálevové a tak si estetický požitek můžete vychutnat i několikrát. Kvetoucí čaje akce povýší lahodný čajový nálev na jedinečný impozantní zážitek.

Cejlonský čaj váš šálek čaje

Čaje z cejlonských plantáží jsou vysoce ceněny pro svoji bohatou a plnou chuť. Zlatavá barva spolu s bohatým a intenzivním aroma oceňují přední znalci čajů. Cejlonské zemědělství produkuje čaje ve dvou oblastech ve výšce 1 000 až 3 000 metrů nad mořem. Čajové keře vyrážejí lístky v horkých a parných podmínkách každých sedm až osm dní. Ty se pečlivě sbírají během celého roku. Nejkvalitnější čaje se sklízejí od konce června do konce srpna ve východní části země. Západní část sklízí čaj od začátku února do poloviny března. Kvalitní cejlonský čaj je tím opravdovým čajem, který vás pohladí všechny vaše smysly na začátku každého dne.

Bylinkové čaje přírodní ingredience

Bylinkové čaje všech různých typů a chutí se vyrábějí z prvotřídních přírodních ingrediencí. Byliny, sušené ovoce nebo sušené květy jsou stoprocentně přírodní. Předností bylinkových čajů je absence kofeinu. Jsou příjemně lahodné s bohatým zdrojem mnoha vitamínů a antioxidantů. Můžete si také pochutnat na čaji Inků s jedinečnými léčivými účinky. Jeho pravidelné popíjení vám posílí vaše zdraví a váš organismus se vám odvděčí dobrou fyzickou a psychickou kondicí. Bylinkové čaje mají mnoho nejrůznějších podob, ale ve své podstatě prospívají vždy našemu zdraví.

Tradiční černý čaj pro všechny věkové kategorie

Tradiční černý čaj se u nás stále těší značné oblíbě a popularitě. Čaje proti stárnutí jsou specifickou kategorií. Sváteční čaje jsou určeny pro dny s mimořádných významem. Vitamínové čaje pro sportovce mají také svoji určitou podstatu. Čaje Aloe vera mají stále více příznivců a nacházejí si postupně své významné postavení.

Zobrazení: 142807 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0