Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Obrázek není k dispozici

Kvetoucí čaj dárková sada

20. 12. 2012, 15:14

Jak si nejlépe vychutnat to pravé zimní počasí? Spoustu sněhu, led, mráz? Lidé často odpoví, že z tepla domova. Zima je příjemná za oknem. Doma je pohoda. Voní cukroví a pijeme horký čaj. Ano, právě čaj jistě k zimě patří.

Kvetoucí čaj dárková sada

Čaj jistě k zimnímu období neodmyslitelně patří. Čaj nás zahřeje, chutná, voní, navodí domácí klid a pohodu. Pijeme ho s přáteli, blízkými, rodinou. Co tedy o nadcházejících vánocích své drahé obdarovat dárkovou sadou čajů? Výborný nápad. Dárek neotřelý a přesto velmi praktický. Co například kvetoucí čaj? Nebo raději zelený, mátový, cejlonský, bylinkový ,...?

Není čaj jako čaj

Tak tedy zelený, černý, pečený, cejlonský, mátový, bylinkový nebo ten kvetoucí? Jaký čaj pro své nejbližší vybrat? Vždyť skutečně není čaj jako čaj. Liší se vůní, chutí, silou. Ale i způsobem přípravy, možnostmi a variantami jeho dochucení. S mlékem, cukrem, medem? Velikánskou výhodou dárkových sad čajů je fakt, že se mohou skládat z jednoho druhu čaje, ale i z mnoha. Pokud tedy nemáte jasnou představu, jaký čaj vaši přátelé či příbuzní nejraději, darujte jim kombinovanou sadu. Ať si sami zvolí favorita. Ochutnávání nejrůznějších druhů je bude bavit.

Nejen čaj

Pití čaje, to skutečně není jen zahánění žízně. Pití čaje, dokonce už jeho příprava, je skutečně obřad, nebo alespoň společenská událost. Dokonce i u nás, ačkoli to nemá tak silné kořeny jako například v Británii či Asii. Darujte tedy sadu čajů. Doplňte ji potřebami a nádobím k jeho správnému servírování. Připojte návod na přípravu. Učiňte ze svých blízkých milovníky čaje a všeho s ním spojeného. Dárková sada kvetoucího čaje to jistě dokáže.

A co bylinky?

Zdraví je to nejcennější, co člověk má. Proto pečujeme o to své i o zdraví svých nejbližších. Darujte tedy svým drahým kousíček zdraví například v podobě sady bylinkových čajů. Nebo raději mátový? A co například zelený čaj, který nás povzbudí, zahřeje. Potěší svou chutí a vůní všechny naše smysly. Navodí tu pravou pohodu v teple domova, i když venku mrzne.

Zobrazení: 153517 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0