Warning: file_put_contents(../cache/articles/5182.html): failed to open stream: Permission denied in /var/www/clients/client16/web1638/web/caje/app/lib/functions.php on line 559 Jemný černý čaj - kvalitní-čaje.cz
Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne

Jemný černý čaj

Jemný černý čaj

30. 1. 2013, 12:04

Pití dobrého jemného čaje je vždy skvělou inspirací. S dobrým čajem vždy zažijete dny plné pohody a hlavně popíjení kvalitního jemného černého čaje vám vždy prospěje ke zlepšení vaší dobré životní kondice.Jemný černý čaj je nápoj všech nápojů.

Jemný černý čaj

Není čaj jako čaj. Jemný černý čaj je vhodný k popíjení během horkých letních, ale také skvělým a úžasným nápojem v zimních mrazivých dnech. Jemný černý čaj má velice výrazné specifické a nezaměnitelné aroma opojné vůně a výrazné chuti. Jemný černý čaj nikdy nezklame vaše chuťové buňky a navodí vždy skvělou atmosféru v každé společnosti. Jemný černý čaj je tradiční lahodný čaj.

Pití zeleného čaje a jeho vlastnosti

Zelený čaj je známým spalovačem kalorií. Mimo jiné je také výjimečný po mnoha stránkách. Výčet jeho skvělých vlastností je velice přepestrý. Přispívá tedy ke snížení tělesné váhy. Má také výrazné protialergické účinky. Chrání lidský organismus proti volným radikálům. Snižuje také hladinu cukru a krvi a snižuje také hladinu cholesterolu v krvi. Obsahuje látky, které brání vzniku zubního kazu. 'Učinně pomáhá při onemocnění dásní. Chrání také tělo před zhoubnými nádory a posiluje krevní stěny. Pití zeleného čaje také oddaluje proces stárnutí. Zelený čaj je unikátním čajem, který nemá konkurenci a proto je popíjení šálku zeleného čaje vždy tou nejlepší cestou ke zlepšení našeho zdraví.

Pití mátového čaje v těhotenství

Mátový čaj je známý svými výraznými vlastnostmi. Jeho chuť je výrazně peprmintová a osvěžující. Příznivě působí proti žaludečním potížím a také je vhodný k popíjení během nachlazení a onemocnění chřipkového původu. Jednoznačně uvolňuje dýchací cesty, protože má protizánětlivé a dezinfekční účinky. Mentol obsažený v mátovém čaji usnadňuje dýchání. Popíjení mátového čaje během těhotenství ve zdravé míře není nikterak škodlivé.

Kvalitní babiččin ovocný čaj

Babiččiny ovocné čaje jsou známé po dlouhá desetiletí. Jejich kvalita je dána ryze přírodním původem. Pro přípravu těchto čajů se vždy požívá čerstvé ovoce, které se dále zpracovává bez použití nejrůznějších chemických přísad. Babiččin ovocný čaj vás vždy nakopne každé ráno a váš celý den bude plný klidu a pohody.

Zobrazení: 164605 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0