Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

Babiččin pečený čaj

Babiččin pečený čaj

19. 12. 2012, 15:05

Pravděpodobně už jste se s ním setkali na různých trzích a stáncích. Malé skleničky plné něčeho, co vypadá jako hustá marmeláda s velkými kousky ovoce vás dost možná zlákaly ke koupi.

Babiččin pečený čaj

Nenápadná malá sklenička ukrývá zárodek plně ovocného a přírodního nápoje, který když člověk jednou ochutná, dost často se stane stálým zákazníkem. Jediný hrníček nabízí větší porci vitamínů než kdybyste snad snědli celý citron, nehledě na to, že chutná daleko lépe.

Pečený čaj - v hrnečku ráj

Tak už víme, jak takový pečený čaj vypadá, kde ho sehnat a že chutná dobře - ale co více? Třeba příchutě. Je jich spousty, každá zajímavá, a u některých člověka hned napadne, jestli je "babička" opravdu znala. Třeba takový ananas s kardamomem, to nevypadá úplně jak typická česká kuchyně. Ale na tom nezáleží, důležitější je, jak takový čaj opravdu chutná - nějaká pokroková babička jistě takový čaj mohla vařit. K dostání jsou například ještě bezinky, borůvky, jahody, pro milovníky exotických plodů a bylin aronie a mango. Stačí dát do hrníčku, zalít dvěmi deci horké vody, a už můžete vychutnávat čaj, který pro vás babička připravila. Vzhledem k množství příchutí si svou oblíbenou najde snad každý.

Čaje exotické a rozličné

Pokud si ale chcet pochutnat na různých čajových specialitách a jen pečené čaje vám nestačí, nemusíte si zoufat. Mnohé eshopy mají širokou nabídku, ve které naleznete nejen Baiččiny pčené čaje, ale zázraky jako čaje kvetoucí, cejlonské, indické, ze všech druhů máty, nebo rozličné bylinkové čaje. Dobrým příkladem, kde seženete vše pohromadě je například obchod kvalitni-caje.cz, a výběr je ještě širší než by se vešel do tohoto skromného článku. Takže zde jistě pořídíte dárky nejen pro fanoušky pečených ovocných čajů, na své si zde přijdou i čajoví gurmáni a gourmeti.

Zobrazení: 167566 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0