Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Černý čaj v těhotenství

Černý čaj v těhotenství

18. 1. 2013, 15:32

Černý čaj má silnější vůni než všechny ostatní čaje. Zachovává si také svoji specifickou vůni po několik let na rozdíl od zeleného čaje, který ztrácí své aroma během jednoho roku. Černý čaj v těhotenství se může popíjet, ale v přiměřené míře.

Černý čaj v těhotenství

Popularita zeleného čaje značně vzrůstá, ale v západním světě černý čaj představuje stále celkový objem prodeje okolo 90 %. V minulosti byl také černý čaj používán jako platidlo. Používal se také jako levné barvivo. Kofein je obsažený v mnoha nápojích. Nejznámější jsou káva a čaj. Přiměřené pití černého čaje v těhotenství je neškodné. Lékaři doporučují příjem maximálně 300 ml kofeinu denně. Šálek černého čaje obsahuje 190 ml kofeinu.

Mátový čaj skvělé osvěžení a zdravý nápoj

Čaj připravený z máty peprné má příjemnou ostrou a chladivou chuť. Tento chladivý nápoj se může pochlubit mnoha skvělými účinky na lidský organismus. Tradice popíjení mátového čaje je velice předlouhá. Silný, horký a a sladký nápoj je známý u Ase

auserabů. V listech máty najdeme hořčiny, mentolové silice, třísloviny a flavonoidy. Mátový čaj působí dezinfekčně a zahání nepříjemný zápach z úst. Mírní nepříjemní zažívací obtíže z pojídání tučných jídel. Je skvělým pomocníkem při zažívacích problémech, nechutenství a nadýmání. Uvolňuje napětí a křeče organismu a zároveň stimuluje tvorbu žluči a trávících šťáv. Je vynikající úlevou při nachlazení. Při větším popíjení tohoto lahodného nápoje může také dojít k nepříjemným potížím organismu. Čaj může způsobit překyselení žaludku a podporovat nežádoucí tvorbu hlenu. Může dráždit sliznici a je možná změna krevního obrazu. Jak říká staré české přísloví všeho moc škodí a tak vždy popíjejte i mátový čaj s mírou.

Zelený čaj hubnutí se stylem a zdravě

Popíjení zeleného čaje je skvělou cestou k hubnutí. Zelený čaj obsahuje látky, které podporují štěpení tuků. Popíjení pěti šálků zeleného čaje a spalování tuku získává efektivitu. Ale na druhé straně to neznamená, že se budeme dále přecpávat. Zelený čaj hubnutí podporuje. Zároveň je zelený čaj skvělou detoxikací organismu. Pití zeleného čaje prospívá našemu organismu v mnoha ohledech. Nejlepší je příprava zeleného čaje z klasického sypaného.

Zobrazení: 174718 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0