Warning: file_put_contents(../cache/articles/5159.html): failed to open stream: Permission denied in /var/www/clients/client16/web1638/web/caje/app/lib/functions.php on line 559 Černý čaj účinky - kvalitní-čaje.cz
Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne

Černý čaj účinky

Černý čaj účinky

24. 1. 2013, 12:41

Černý čaj je známý svými pozitivními účinky na lidský organismus. Černý čaj má díky fermentaci značně povzbudivé účinky vzhledem ke zvýšenému obsahu kofeinu. Tento čaj také přispívá ke zlepšení duševní nálady a plnohodnotně nahrazuje šálek kávy.

Černý čaj účinky

Jeho trpkost také přispívá ke srovnání nejrůznějších žaludečních problémů. Při duševní zátěži se také doporučuje popíjení lahodného černého čaje. Antioxidační účinky jednoznačně prospívají lidskému organismu. Pravidelné popíjení černého čaje také přispívá ke snížení hladiny cholesterolu a snižuje hladinu glukózy v krvi. Černý čaj je nápoj, který nikdy nezklame.

Čaj z černého bezu s mnoha vitamíny

Černý bez obsahuje celou plejádu významných vitamínů. Květy obsahují vitamín C. Plody obsahují kyseliny a cukry. V listech se nachází pryskyřice, vápník, glykosidy, sambucin a mnoho jiných léčivých látek. Čaj z černého bezu regeneruje také jaterní buňky a působí proti skleróze. Napomáhá také detoxikaci organismu.

Čaj z černého bezu zdravá medicína

Čaj z černého bezu je vhodné popíjet při nachlazení. Pomáhá při horečkách a kašli s chrapotem. Uvolňuje dýchací cesty a napomáhá při vykašlávání. Odvary a koupele z bezu uvolňují svalové bolestmi a a pomáhají při migréně. Šálek čaje z černého bezu jednoznačně prospívá lidskému organismu v mnoha směrech.

Skvělý domácí ovocný čaj

Příprava domácího ovocného čaje není nikterak složitá záležitost. Základ vždy tvoří čerstvé ovoce. Mohou to být hrušky nebo jablka, ale také třeba maliny nebo jahody. Větší kousky ovoce pokrájíme a dáme povařit spolu s kořením, cukrem a vodou. Všechno povaříme asi 20 minut a finálně přidáme rum. Rozvařené ovoce dáme do zavařovacích sklenic a pečlivě uzavřeme víčkem. Vychladlý čaj dávkujeme podle potřeby. Domácí ovocný čaj přispívá k příjemné domácí pohodě během celého roku.

Zelený čaj matcha pro vaše zdraví

Zelený čaj matcha je ryze 100 % přírodní zelený čaj. Neobsahuje žádná barviva ani přísady nebo konzervační látky. Tento čaj je také 10 x silnější než klasický zelený čaj. Je také skvělým doplňkem při hubnutí. Hubněte zdravě se zeleným čajem matcha.

Zobrazení: 190359 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0