Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Čaj z černého bezu

Čaj z černého bezu

22. 1. 2013, 13:23

Černý bez je velice zdravá bylina. Obsahuje celé spektrum nejrůznějších látek. Květy obsahují silice, třísloviny, glykosidy a organické kyseliny. Využití černého bezu je velice rozmanité. Z bezu si můžeme připravit tinkturu, ocet nebo šťávu.

Čaj z černého bezu

Doma si můžeme také vyrobit vlastní povidla, rosol nebo zdravé bezové víno. Slazený a horký bezový čaj má také projímavé účinky. Čaj si můžeme přisladit medem, cukrem nebo jitrocelovým sirupem. Vlažný neslazený čaj se dá popíjet při zácpě, ledvinových problémech nebo při vysokém krevním tlaku. Čaj z listů čistí krev a má projímavé účinky. Čaj z černého bezu je vhodné popíjet při horečnatých onemocněních.

Pití zeleného čaje a cholesterol

Mnohé vědecké výzkumy prokázaly blahodárné účinky popíjení zeleného čaje. Pití zeleného čaje vede ke snížení hladiny cholesterolu. Zelený čaj pozitivně ovlivňuje dobrý cholesterol a snižuje hladinu špatného cholesterolu. Flavonidy obsažené v zeleném čaji mají vysoké antioxidační účinky. Popíjení zeleného čaje není nikdy dost vzhledem k množství obsažených volných radikálů v lidském organismu. Denně několik šálků zeleného čaje prospívá každému lidskému organismu.

Báječný babiččin ovocný čaj

Babiččin ovocný čaj je jedním z nejkvalitnějších a nejlahodnějších přírodních čajů, které jsou na našem pestrém trhu a čaji j dostání. Babiččin ovocný čaj je tradice, kde se snoubí kvalita s ryze přírodními produkty. Přírodní receptury, žádné chemické konzervační látky, žádná umělá barviva a aromata. Staročeské receptury jsou základem každého babiččina ovocného čaje. Báječné babiččiny ovocné čaje vždy provoní každou domácnost plnou chutí a vůní. Nechte se hýčkat vůní babiččiných ovocných čajů.

Kvalitní černý sypaný čaj

Toužíte po šálku pravého nefalšovaného černého čaje? Černý sypaný čaj je tou nejlepší volbou k přípravě toho nejlahodnějšího šálku černého čaje. Kvalitní černý čaj připravíte jedině z kvalitního černého sypaného čaje. Sypané čaje jsou vždy plné chuti a vůně. Nejrůznější příchutě ovoce pouze zvýrazní kvalitu a vůni každého čaje. Vítejte každý nový den s tím nejlepším šálkem černého čaje.

Zobrazení: 177914 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0