Kontakt

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne

Babiččin ovocný čaj

Babiččin ovocný čaj

8. 2. 2013, 16:45

V zimě se vždy hodí příjemný, teplý nápoj, který je plný vitamínů. A přesně takovým nápojem je babiččin ovocný čaj. Jistě ho znáte, za poslední dva roky se jeho malé skleničky rozšířily nejen po tržištích.

Babiččin ovocný čaj

Babiččin ovocný čaj je vlastně novinkou i dávným vynálezem. Již naše babičky si zavářely čaj s kompotem a skladovaly ho na horší časy, ovšem na trh se tento výrobek vrátil až hlavně v posledních letech. Z tržišť a internetových obchodů si našel cestu i do kamenných obchodů a velkou oblibu u českých zákazníků.

Co vařily naše babičky

Mnohá "babička" by se asi divila, jak vypadá dnešní babiččin čaj. Před letyy se do něj jistě nezavářel ananas či mango, musely si vystačit s tím co dům, zahrádka či les daly. Ale i takové příchutě jsou dnes k dispozici - nic vám nebrání pochutnat si na babiččině ovocném čaji z jahod, malin či borůvek, jen je výběr daleko širší. A to rozhodně není na škodu, jistě by si na něm nejdna babička pochutnala - a vlastně zcela jistě si i určitě pochutnává, teď ve chvíli kdy autor sepisuje tento článek. Mimochodem, jeho další předností je naprostá absence chemie a konzervantů - jedná se o plně přírodní výrobek, který chutná výborně i bez umělých aromat a sladidel.

V zimě hřeje,v létě potěší

Babiččin čaj je výborné pití pro zimní dny, nálož vitamínů a bez kofeinu. Narozdíl od takového zeleného či černého čaje, i když i ty jistě mají mnoho svých předností, jako je například dobře známý účinek toho zeleného, který pomáhá při prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Jen kdyby vás to zajímalo, dnes se do popředí dostává varianta zeleného čaje jménem Matcha - luxusní japonský práškový čaj.

Pokud si chcete pochutnat na sladkokyselém nápoji, oblíbenou možností jsou také ovocné čaje, či čaje z bylinek - tady můžeme doporučit třeba čaj z černého bezu, který je plný vitamínu C. Někdo dá přednost jemu, jiný si ale raději pochutná na babiččině čaji. Záleží jen na vaši chuti.

Zobrazení: 156523 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0